تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در سنندج ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در سنندج ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

⭐️مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی در سنندج

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین شیوه‌ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می‌باشد. علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع از نرده حفاظ روی دیوار می‌باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد.

این نرده حفاظ امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد،و شما میتوانید با نصب هر متر حفاظ شاخ گوزنی امنیت ساختمان، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری، مسکونی، تفریحی خود را بالا ببرید .

حفاظ شاخ گوزنی از سری نرده دیوار و یا همان محافظ دیوار به شمار می‌رود. از آنجا که این گونه از حفاظ دیوار که شاخ گوزنی نامیده می‌شود از محبوبیت و استقبال عمومی خوبی برخوردار‌شد دیگر نام نرده دیوار یا محافظ دیوار نام دوم این حفاظ ساختمان شد.

در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میله گرد سایز 10 میلیمتر به عنوان شاکله اصلی استفاده می‌شود. در مرحله اول میله های 10میل را برش داده و بعد از برش و تیز کردن سطح حفاظ شاخ گوزنی و فرم دهی توسط پرس های مخصوص تولید نرده حفاظ شاخ گوزنی وارد مرحله تولید حفاظ شاخ گوزنی در قسمت جوشکاری می‌شویم.

این مراحل تا این مقطع برای حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار هم شکل است.

در این مرحله میله های خم شده برای تولید شاخ گوزنی را درون قالب های مخصوص تولید نرده دیوار و محافظ دیوار که منظور حفاظ شاخ گوزنی است چیده شده و جوشکاری می‌کنند.

⭐️ عوامل قیمت گزاری نرده حفاظ شاخ گوزنی

✨ تاثیر وزن بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

✨ تاثیر نوع جوشکاری بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

✨ تاثیر نوع رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

✨ تاثیر تعداد شاخه یا تراکم بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

✨ و…..

⭐️  نصب حفاظ شاخ گوزنی در سنندج

پس از ساخت حفاظ در کارگاه و انتقال آن به محل مورد نظر ، شما دو راه برای نصب حفاظ شاخ گوزنی خواهید داشت .

اول اینکه خودتان اقدام به نصب حفاظ کنید . طبق تجربه این کار اصلا پیشنهاد نمیشود . چون اولا شما تجربه در نصب حفاظ های ساختمانی ندارید و ممکن است با توجه به تیز و برنده بودن حفاظ به خود آسیب برسانید .

دوم افراد متخصص در این زمینه که تجربه نصب حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ های ساختمانی را دارند قطعا بهتر می توانند با نصب درست و مناسب حفاظ امنیت ساختمان شما را تامین کنند .

همچنین اگر حفاظ به شکل مناسب بر روی دیوار قرار نگیرد ممکن است با کمترین فشار پین ها از سوراخ های ایجاد شده بر روی دیوار خارج خواهند شد و در نهایت حفاظ از محل روی دیوار خارج می شود .

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی ، معمولا بر روی سطح بالای دیوار سوراخ هایی ایجاد می شود تا بتوان از طریق آن و با استفاده از پین ، حفاظ را بر روی دیوار نصب کرد .

پس از جوش کاری پایه ها نیاز است حفاظ ها را به یک دیگر متصل کنند تا از این طریق بتوانند استحکام آن را بهبود بخشند.

آخرین مرحله نصب حفاظ که در ظاهر آن نیز بسیار موثر است ، لکه گیری و رنگ آمیزی محل های جوشکاری شده است . اگر آن قسمت ها رنگ کاری نشود ، حفاظ زیبایی خود را از دست خواهد داد و همچنین محل های مورد نظر در طول زمان دچار زنگ زدگی خواهد شد .

⭐️ امنیت محافظ شاخ گوزنی در سنندج

در گذشته که دیوار خانه ها کوتاه تر بود و حفاظ های روی دیوار چندان مقاوم نبودند یا کلا استفاده از آن ها چندان به شکل امروزی مرسوم نبود یکی از بزرگترین و جدی ترین معضلات آمدن دزد از بالای به داخل خانه بود.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رایج شدن استفاده از این دسته از حفاظ با ارتفاع های بلند تر و مدل های ایمن تر همانند حفاظ شاخ گوزنی نفوذ از روی دیوار را برای سارقین نا ممکن ساخته و ترس و استرس ناشی از این اتفاق را برطرف ساخته

چرا که دزد دیگر برای نفوذ همچین ریسکی نخواهد کرد چون هر لحظه ممکن است به نوک شاخک های تیز گیر کند و زخمی شود و بعد از آن امکان فرار وجود نداشته باشد و در نهایت گیر بیفتد.

حفاظ شاخ گوزنی در چند سال اخیر یکی از طراحی های مهم و ضروری در مورد ساختمان‌ها و بناهای در حال ساخت در معماری جدید جایگزین انواع دیگر نرده‌ها شده است

به عبارتی ساده تر شاخ گوزنی نسل سوم حفاظ ساختمان است که تا کنون توانسته هم در عرصه طراحی و امنیت ساختمان به محصولی بی رقیب تبدیل شود.

⭐️ انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی در سنندج

✨ نرده حفاظ بوته ای

✨ نرده حفاظ نیزار

✨ نرده حفاظ لیلیوم

✨ نرده حفاظ نخل مرداب

✨ نرده حفاظ آبشاری

⭐️ برای سفارش و قیمت حفاظ شاخ گوزنی  در سنندج با ما در ارتباط  باشید👇

 ۰۲۱۶۶۶۷۵۳۳۶ – ۰۲۱۶۶۶۷۵۳۶۹۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.