نصب و تولید حفاظ شاخ گوزنی در کرمان ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

نصب و تولید حفاظ شاخ گوزنی در کرمان ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

🔻حفاظ شاخ گوزنی چیست

حفاظ های روی دیوار طرح های مختلفی دارند که بهترین و محکمترین  آنها حفاظ شاخ گوزنی میباشد

این عنوان برای حفاظ ها بدین دلیل است که نخستین و رایج ترین حفاظ های روی دیوار مدل شاخ گوزنی آن بوده و همانطور که در تصویر روبرو میبینید شکلی شبیه به شاخ گوزن دارند .

بدین دلیل شاخ گوزنی اغلب به جای سایر محصولات حفاظ روی دیوار  بکار میرود .

🔻 ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

مهمترین برتری انواع حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با حفاظ‌های قدیمی، فاکتور بازدارندگی است.  در حفاظ‌های قدیمی (حفاظ آبشاری)، سارقین به راحتی روی دیوار رفته و شانس خود را برای عبور از آن امتحان می‌کردند.

با اینکه غالبا موفق به عبور می‌شدند ولی در مواردی هم که موفق نمی‌شدند در عمل چیزی از دست نمی‌دادند. ولی در حفاظ شاخ گوزنی امتحان کردن این شانس هزینه بسیار سنگینی خواهد داشت.

وقتی سارق از پایین دیوار به حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار و ده‌ها میله فلزی نوک تیز و برنده آن می‌نگرند که تمام لبه خارجی دیوار را پوشش داده عملا از تصمیم برای عبور از این حفاظ‌ ها منصرف خواهد شد.

زیرا هر نوع تماس با این لبه‌های برنده که مانند چاقو تیز شده‌اند باعث صدمات جبران ناپذیری خواهد شد.

🔻 انواع حفاظهای  روی دیوار

  1. حفاظ شاخ گوزنی
  2. حفاظ بوته ای
  3. حفاظ سرنیزه ای
  4. حفاظ آبشاری
  5. شاخ گوزنی لیلیوم
  6. و……

🔻مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی در کرمان

حفاظ شاخ گوزنی گونه ای از نرده حفاظ روی دیوار است که با استفاده از میلگرد ساده با ضخامت 8 تا 10 میل ساخته میشود.

دلیل استفاده و محبوبیت نرده حفاظ شاخ گوزنی عدم امکان عبور از روی این نوع نرده حفاظ است. نصب صحیح و شیوه چیده مان میله ها در زمان تولید تاثیر زیادی در امنیت حفاظ شاخ گوزنی دارد.

🔻 ساخت  و خرید حفاظ شاخ گوزنی در کرمان

خرید حفاظ شاخ گوزنی در ظاهر امری بسیار ساده است، در صورتی که شکل و نوع دیوار های ساختمان ها متفاوت است و نیاز است با توجه به شرایط ساختمان محل نصب پروژه حفاظ شاخ گوزنی طراحی و تولید شود.

در زمان خرید حفاظ هم با توجه به این که نرده حفاظ شاخ گوزنی یک محصول فنی محسوب میشود نیاز است که خریدار اطلاعاتی در مورد نحوه تولید و ساخت حفاظ داشته باشد و با اصطلاحات رایج در زمان خرید نیز تا حدودی آشنا شود.

🔻 رنگ حفاظ شاخ گوزنی

رنگ های الکترو استاتیک یا همان رنگ کوره ای بهترین گزینه برای یک حفاظ شاخ گوزنی محسوب میشود. رنگ کوره ای در اصل نوعی پودر است که با استفاده از دستگاه خاص بر روی میلگرد های حفاظ پاچیده میشود و در درون کوره در دمای 220 درجه پخت میشود. ماندگاری بالا، یکسان بدن سطح رنگ و ضخامت بالا از محاسن رنگ های کوره ای به شمار میروند.

 

👇جهت سفارش حفاظ شاخ گوزنی در کرمان طهران حفاظ 👇

 ۰۲۱۶۶۶۷۵۳۳۶ – ۰۲۱۶۶۶۷۵۳۶۹۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.