تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در ورامین 09126332655

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در ورامین 09126332655

یکی از حفاظ هایی که  امروزه در بیشتر ساختمان ها استفاده می شود حفاظ شاخ گوزنی می باشد که مناسب بودن قیمت این حفاظ و متنوع بودن طرح های  این حفاظ نسبت به سایر حفاظ ها علت این امر می باشد

علاوه بر این  بیشترین حفاظت را برای ساختمان دارند و به علت ظاهر بسیار زیبایی که دارند باعث میشوند که نمای ساختمان زیباتر به نظر برسد.

علت اینکه این حفاظ شاخ گوزنی به این اسم نامگذاری شده این است که ظاهری شبیه به شاخ گوزن را دارند و برای ساختمان ها و منازل و ویلاهایی که فضای باز زیاد، بالکن و حیاط دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

✔️ ساخت حفاظ شاخ گوزنی در ورامین

حفاظ‌هایی نظیر حفاظ شاخ گوزنی مانعی برای ورود افراد به داخل ساختمان شده و به ‌نوعی امنیت را برای ساختمان به ارمغان می‌آورند. حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار نصب‌شده و با طراحی درهم ‌تنیده و سرنیزه‌های تیزی که دارد احتمال ورود سارقین به داخل ساختمان را تقریباً به صفر می‌رساند.

حفاظ شاخ گوزنی در مدل‌های مختلفی تولیدشده است و این امکان را برای صاحبان خانه فراهم می‌کند تا در کنار حفظ زیبایی، امنیت ساختمان را نیز حفظ کنند. درمجموع برای جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به داخل خانه باید اقدامات پیشگیرانه را هم در داخل و هم در خارج ساختمان در نظر بگیرید.

✔️ حفاظ شاخ گوزنی  چیست؟

حفاظ سرنیزه ای در واقع یکی از متداول ترین و همچنین شناخته شده ترین انواع حفاظ های روی دیوار است که به یک شکل سنتی است.

حفاظ های سرنیزه ای از دوران های قدیم به اشکال سنتی برای انواع خانه ها و همچنین مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گرفتند.

اینطور گفته می شود که انواع سنتی حفاظ های سرنیزه ای با فاصله ای اندک از نرده ها نصب می شود که در قسمت های بالای آن ها درست مانند نوک تیز یک نیزه خواهند بود.

اگرچه اینطور گفته می شود که این نسل از نرده ها دیگر منسوخ شده و مورد استفاده قرار نمی گیرد و حفاظ های شاخ گوزنی جای حفاظ های نیزه ای را گرفته اند اما باز هم امنیت آنها مانند نوع های قدیمی نخواهد شد و حتی حفاظ های نیزه ای مدرن نیز امنیت کمتری دارند اما نمی توان کارایی زیاد و قابل قبول آن ها را کتمان کرد.

این نوع از نرده ها در واقع مانند انواع دیگر دارای تراکم بسیاری روی دیوارها و ارتفاع های متفاوت هستند و به رنگ های متنوعی نیز موجودن

✔️ قیمت حفاظ شاخ گوزنی در ورامین

قیمت حفاظ به عوامل مختلفی از جمله جنس میلگرد به کار رفته، قطر،ارتفاع، ضخامت، نوع جوشکاری، مدل مختلف حفاظ و کیفیت رنگ و نوع رنگی که به کار رفته بستگی دارد.

این حفاظ ها مدل های مختلفی دارند که از بین این مدل ها  قیمت حفاظ  شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها پایین  تر است و بیشتر برای باغ ها ، منازل و ویلاهایی که متراژ بالایی دارند استفاده می شود.

روش های نحوه  نصب حفاظ شاخ گوزنی بستگی به بستری دارد که حفاظ قرار است بر روی آن نصب شود که این درپوش دیوار  ممکن است به صورت سنگی ، فلزی  و یا کامپوزیتی باشد

✔️ نصب حفاظ شاخ گوزنی در ورامین

یکی از رایج ترین روش ها برای نحوه  نصب حفاظ به این صورت می باشد که بر روی بستر و دیوار سنگی با دریل دیوار را سوراخ می کنند و پین را در داخل دیوار قرار می دهند به این صورت که حفاظ برروی دیوار و بین پین ها قرار می گیرد

و با پین ها جوش می شود و حفاظ ها علاوه بر اینکه به دیوار وصل می شود به تکه های دیگر حفاظ هم وصل می شوند و به صورت یکپارچه و منظم به نظر برسند. امروزه این حفاظ به دلیل زیبایی، استحکام بالا و طرح های متنوع و قابلیت ساخت در اندازه های مختلف بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.

✔️ بهترین حفاظ روی دیوار چیست

در حال حاضر برای حفاظت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا و باغ نرده حفاظ هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی با عنوان حفاظ ضد سرقت روی دیوار یا محافظ لبه های دیوار در بازار موجود می باشند

که بیشتر به عنوان نرده حفاظ یا دزدگیر آهنی روی دیوار کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ خار دار روی دیوار حیاط یا حفاظ با میلگرد گیوتین خورده روی دیوار ساختمان مناسب می باشند.

♦️لطفا جهت سفارش  خرید و نصب  انواع حفاظ شاخ گوزنی در ورامین با شماره های زیز تماس بگیرید 👇

۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵-۰۲۱۶۶۶۷۵۳۶۹-۰۹۱۹۵۹۰۰۰۲۹

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.