تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در رفسنجان ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در رفسنجان ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

✔️تولید حفاظ شاخ گوزنی

انسان‌های اولیه برای حفاظت از محل زندگی در برابر مهاجمان و همچنین حیوانات،  اقدام به حصارکشی اطراف محل زندگی خود می‌کردند.

الوارهای چوبی که به صورت عمودی در زمین فرو می‌کردند و تعدادی از الوارهای نوک تیز را رو به بیرون قرار می‌دادند. این روش شناخته شده‌ای است

که در قدیم استفاده می‌شد ولی با ظهور زندگی مدرن و شهرنشینی و همچنین ساخت خانه‌هایی به شکل مرسوم و رایج امروزی این روش‌های سنتی به کنار رفت.

دیوارکشی دور ساختمان اولین گزینه برای حفاظت از محیط داخلی ملک در برابر عوامل خارجی است. ولی دیوارها به تنهایی برای تامین امنیت ساختمان کافی نیستند.

سارقان به راحتی از روی دیوارها عبور کرده و وارد حریم خصوصی می‌شوند. در نتیجه احساس نیاز به مکملی برای دیوارهای ساختمان، بحث حفاظ روی دیوار به میان آمد.

حفاظ شاخ گوزنی مانند بسیاری از ابداعات و اختراعات بشر از طبیعت الهام گرفته است. این حفاظ با الهام از راهکاری که خالق هستی برای دفاع در اختیار گوزن قرار داده؛  طراحی و ساخته شده است.

✔️ نصب حفاظ شاخ گوزنی در رفسنجان

حفاظ شاخ گوزنی تراکمی از میله‌های برنده و نوک تیز فلزی است که به صورت نامنظم به هم متصل شده و با ایجاد حجم مناسب روی دیوار و با ارتفاع مناسب، مانع عبور افراد می‌شود.

با توجه به نیاز بازار و همچنین در نظر گرفتن توان مالی، انواع مختلفی از حفاظ‌های شاخ گوزنی طراحی و ساخته شده است. در نتیجه افراد با هر نوع توان مالی می‌توانند گزینه‌ای برای انتخاب داشته باشند.

نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین قسمت های پروسه خرید نرده حفاظ است. استفاده از نصاب های آموزش دیده و حرفه ای در امنیت و زیبایی حفاظ روی دیوار از اهمیت بالایی برخوردار است.

شاید تصور کنید نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی امری ساده و راحت است، در صورتی که نوع دیوار و مصالح بکار رفته در دیوار تاثیر بسیار زیادی در نصب نرده حفاظ روی دیوار دارد.

 

✔️ قیمت حفاظ شاخ گوزنی در رفسنجان

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و ارتفاع آن متفاوت بوده و حتی کیفیت آهن استفاده شده در ساخت آن نیز یکی از فاکتور مهم برای قیمت میباشد.

ما برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی  از آهن نو و با کیفیت استفاده میکنیم و همچنین حفاظ شاخ گوزنی را با انواع ارتفاع و تراکم برای شما تولید و در محل نصب خواهیم کرد.

حفاظ شاخ گوزنی با توجه به قیمت مناسب، ماندگاری بالا و زیبایی بیشتر در برابر حفاظ نیزه ای در سال های اخیر بسیار مورد توجه بوده است.

♦️ طهران حفاظ از تولیدکنندگان حفاظ روی دیوار با نام‌های حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته‌ای، حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم است.

♦️حفاظ شاخ گوزنی امروز از بهترین انواع نرده حفاظ‌های روی دیوار است که با توجه به بازدارندگی و ایمن بودن از محبوب‌ترین انواع حفاظ روی دیوار است.

♦️پیشنهاد میکنیم از حفاظ شاخ گوزنی برای تامین امنیت ساختمان خود استفاده نمایید.

 

👇تماس با طهران حفاظ 👇

 ۰۲۱۶۶۶۷۵۳۳۶ – ۰۲۱۶۶۶۷۵۳۶۹۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.