تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در اردبیل 09126332655

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در اردبیل 09126332655

برای حفاظت بیشتر خانه می‌توانید در و دیوار حیاط را با انواع حفاظ همچون حفاظ شاخ گوزنی مجهز کنید.

حفاظ شاخ گوزنی با ساختار شاخه‌ای و نوک تیزی که دارد امکان ورود را برای سارقین غیرممکن می‌کند.

این حفاظ‌ها در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند.که با توجه به نیاز خود می‌توانید هراندازه‌ای که موردنیازتان است را انتخاب کنید.

✔️ ساخت حفاظ آهنی در اردبیل

حفاظ شاخ گوزنی از فولاد ساخته شده که به‌راحتی قابل شکستن و یا خم شدن نمی‌باشد، بنابراین با خیال راحت خانه را ترک کنید زیرا که نرده روی دیوار می‌تواند همانند یک نگهبان از خانه شما مراقبت کند.

حفاظ های آهنی می‌تواند تا حد زیادی در امنیت خانه‌ها و ساختمان ها مؤثر واقع شود. ضمن اینکه از هزینه های امنیتی جانبی کم میکند.

 

✔️ حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

شاخ گوزنی نام نوعی نرده جدید برای روی دیوار است. این نرده ها از سری جدید محافظها برای روی دیوار ساختمان هستند که بوسیله تولیدکنندگان نرده تولید میشود.

این نوع نرده با الهام از شاخ های زیبا و محکم گوزن طراحی و ساخته شده است.دارای شاخه های اصلی و شاخکهای فرعی بسیار زیاد تیز و برنده از میلگرد های آهنی است .

در کمال زیبایی و شباهتی که به شاخ گوزن دارد از لحاظ امنیتی یکی از نرده های بسیار امن برای محافظت از اموال و جان انسان است .شاخه های زیاد , درهم پیچیده و منظم آن تآثیر زیادی در زیبایی و نمای ساختمان و دیوارها دارد.

✔️ بهترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اردبیل

ساخت و نصب حفاظ نیزار و حفاظ شاخ گوزنی ، سر نیزه ای و لاله ای و بوته ای ، هزینه نصب حفاظ نیزار در هر متر 20 تا 30 درصد ارزان تر از سایر حفاظ‌ ها می‌باشد.

از سوی دیگر رنگ کوره‌ای (الکترو استاتیک) این نوع از حفاظ ماندگاری رنگ را تضمین‌ می‌کند. نصب حفاظ بوته‌ای بسیار سریع و آسان بوده و در کوتاهترین زمان ممکن بدون کوچکترین آسیب به دیوار‌ها صورت می‌گیرد.

قابل استفاده در پنجره های آپارتمانهای مسکونی، دفاتر اداری، مطب ها، ویلا ها و باغ های شخصی و …

حفاظ نیزرای قابلیت نصب بر روی انواع فنس ها (بالکن و نرده های اطراف باغ ها و ویلا ها). قابل نصب بر روی تمامی دیوار ها با عرض های متفاوت.
تمام این عوامل دست به دست هم داده و باعث شده اند حفاظ آهنی روی دیوار به عنوان ایمن ترین و ارزانترین حفاظ روی دیوار شناخته شود.

شاهد این ادعا هم تقاضای روزافرزون خریداران برای این نوع از حفاظ  شاخ گوزنی مدرن روی دیوار است.

♦️ تلفن خرید و نصب حفاظ آهنی حیاط دراردبیل  👇

۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵-۰۲۱۶۶۶۷۵۳۶۹-۰۹۱۹۵۹۰۰۰۲۹

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.