تولید و فروش حفاظ شاخ گوزنی در خوزستان ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

تولید و فروش حفاظ شاخ گوزنی در خوزستان ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

💠 حفاظ شاخ گوزنی در خوزستان

از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی می توان به داشتن شاخه هایی تیز بسیار زیاد و در هم تنیده و قابلیت افزایش شاخه های تیز و تولید در ارتفاع های گوناگون و داشتن عرض مناسب برای پوشش سطح دیوار و غیرممکن ساختن عبور از ان اشاره داشت.

حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار و حصار محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

برای نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، آبشاری، نیزاری، حفاظ لیلیوم ، بوته خاری و …) باید با در نظر گرفتن بستر کار و نوع حفاظ مصرفی روش نصب صحیح را انتخاب نمود تا در انتها شاهد استحکام و دوام و زیبایی کار باشیم.

روش های متعددی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی وجود ذارد که به برخی از رایجترین این روشها در ادامه می پردازیم؛ اما قبل از ان باید انواع حفاظ و انواع بستر کار را بشناسیم.

💠 نصب حفاظ شاخ گوزنی در خوزستان

این نوع حفاظ به منظور نصب بر بالای دیوار و حصارکشی استفاده می شود، این حفاظ دارای شاخه های تیز و پیچیده به هم است که قابلیت افزایش شاخه را نیز دارد.

این حفاظ را می توان در مدل های مختلفی مانند آبشاری، بوته ای و … در بازار پیدا کرد که در ارتفاع های کوتاه و بلند استفاده می شود.

طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی به این صورت است که ابتدا باید به نوع دیوار از لحاظ درپوش داشتن و یا نداشتن آن توجه کنیم.

دیوارها می توانند دارای درپوش های فلزی و سنگی و یا بدون درپوش و از نوع دیوارهای بلوک سفالی، آجری، سیمانی و بتنی باشند که هر کدام خصوصیات خود را دارند.
طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی به این صورت است که یا حفاظ به سادگی بر روی دیوار نصب می شود و یا باید از پیم و پلیت برای نصب استفاده کرد، در هنگام استفاده از پیم باید ابتدا دیوار را سوراخ کنیم و پیم ها را داخل سوراخ ها جایگذاری کنیم و سپس شاخه های حفاظ را به پیم ها جوش بدهیم.

برای استفاده از پلیت هم اگر در هنگام دیوارچینی پلیت ها در آنها کار گذاشته شده باشند که کار آسان است و در غیر این صورت باید پلیت را به پیم جوش دهیم و سپس حفاظ را به پلیت جوش دهیم تا حفاظ به طور مستحکمی نصب شود.

💠 امنیت و ویژگی استفاده از  نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی، بسیار مقاوم است که وجود آنها سبب میشود ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود.

تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمیباشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ های بسیار ایمن محسوب میشود. حفاظ شاخ گوزنی دوام و ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد میتواند از جان و مال خانوده دفاع کند و از آن محافظت نماید.

امنیت یک امر بسیار مهم می باشد و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که شما هر روزه آن را بتوانید خریداری کنید. این امر خطیر و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید.

این مدل حفاظ علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است.

💠 نحوه ساخت حفاظ شاخ گوزنی در خوزستان

این حفاظ که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند.

این حفاظ ها را میلگرد های بدون آج میسازند به این دلیل که میلگرد های آج دار هنگام فرم دهی و خمش دچار ترک های ریز میشوند و همچنین جوش پذیری خوبی دارند.

میلگرد های بدون آج مقاومت بهتری در مقابل خمش و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ  های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

✨ حفاظ شاخ گوزنی در خوزستان به نسبت مدل های قدیمی حفاظ قیمت بالاتری دارد اما به این دلیل که تراکم بالایی دارد امکان عبور سارقان را غیر ممکن میسازد.

به دلیل امنیت بالایی که این محصول ایجاد میکند ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دارای استحکام بالا است پس خراب نمیشود و برای سال زیادی مورد استفاده است.

برای اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی  در خوزستان با ما در تماس  باشید👇

 ۰۲۱۶۶۶۷۵۳۳۶ – ۰۲۱۶۶۶۷۵۳۶۹۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.