تولید حفاظ شاخ گوزنی در سمنان ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

تولید حفاظ شاخ گوزنی در سمنان ۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵

✔️  تولید وساخت حفاظ شاخ گوزنی

فلز حفاظ در واقع حفاظ شاخ گوزنی را میتوان یک ترکیب از قطعات فلزی میلگرد برنده و تیز تعریف نمود که با جوشکاری فلزات به هم متصل شده اند. این نوع طراحی حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحکام است که با طرح های ویژه جلوه های خاصی را همراه با ایمنی بالا دارد .

فلز حفاظ جزو حفاظ ‌های نسل جدید به شمار می‌رود به این شکل، قدمت چندانی ندارد. طراحی این حفاظ به گونه ای میباشد که الهام گرفته از شاخ گوزن میباشد و بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود.

این محصول در عین زیبایی و به دلیل شاخک های به هم متصل شده که توسط جوش برق و نوک بسیار تیز حفاظ شاخ گوزنی که توسط دستگاه برش قبل از مونتاژ برش میخورد که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد و به صورت متراکم در طول و عرض ساخته می شود.

✔️ نصب حفاظ شاخ گوزنی در سمنان

حفاظ بوته ای، خاری حفاظ لاله ای ،حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ و …… که در بازار موجود و به حفاظ شاخ گوزنی معروف هستند.کدام از این مدل ها از نظر ساختار و طراحی دارای امنیت بیشتری می باشد . در جواب این سئوال باید حفاظ مدل بوته ای را نام برد.حفاظ بوته خاری در ابعاد و اندازه های مختلف قابل تولیدمی باشد.

که همانطور که گفته شد ارتفاع حفاظ به ارتفاع دیوار بستگی دارد و در رابطه مستقیم می باشد.

جوشکاری شاخکها در تولید حفاظ شاخ گوزنی بسیار مهم است .توجه داشته باشید که بهترین نوع جوشکاری برای تولید حفاظ شاخ گوزنی جوش co2 می باشد.

جوشکاری این نوع حفاظ با جوش قوس الکتریکی(جوش برق) به هیچ عنوان توصیه نمی گردد چرا که علاوه بر نفوذ کم وجود سرباره(گل جوش) باعث پایین آمدن کیفیت در رنگ امیزی حفاظ میگردد

✔️ قیمت حفاظ شاخ گوزنی در سمنان

فلز حفاظ در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود. این حفاظ ها با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی بستگی به عوامل گوناگونی از قبیل سایز میلگرد نحوه جوشکاری نحوه برشکاری و تیز کردن سر شاخکها و همچنین کیفیت رنگ آمیزی و… دارد.

در این مجموعه از میلگرد بدون آج نمره 10 برا ساخت حفاظ استفاده میگردد توجه داشته باشید که در بازار از میلگرد سایز 8 نیز استفاده میگردد که این نوع میلگرد مقاومت کمتری در برابر فشار دارد.

در بسیاری از موارد مشاهده گردیده که برای جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی از جوش با الکترود (قلم جوش استفاده میگردد که این موضوع می تواند در کیفیت و مقاومت سازه بسیار تاثیر گذار باشد همانطور که مستحضرید در فر ایندجوشکاری برق وجود گل جوش یا سرباره میتواند از کیفیت رنگ آمیزی بکاهد.

حتما به این موضوع توجه کنید که یکی از مزایای حفاظ های شاخ گوزنی دارا بودن نوک های تیز و برنده سر شاخک ها می باشد .

که این نوع سازه را به یک بازدارنده بسیار مناسب تبدیل کرده است و داشتن یک تیزی و برنگی مناسب مستلزم استفاده از دستگاه گیوتین میلگرد قوی و مخصوص است .

در بسیاری از مواقع به علت قیمت بالای این دستگاه افراد از دستگاه سنگ فرز یا سایر دستگاه های مشابه استفاده میکنند که نمی تواند به درستی سر شاخک ها را تیز و برنده سازد همین امر باعث عدم کار آمدی درست حفاظ ها می گردد

♦️لطفا جهت سفارش  خرید و نصب  انواع حفاظ شاخ گوزنی در سمنان با شماره های زیر تماس بگیرید 👇

۰۹۱۲۶۳۳۲۶۵۵-۰۲۱۶۶۶۷۵۳۶۹-۰۹۱۹۵۹۰۰۰۲۹

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.